NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Innowacyjne rozwiązanie dla przedsiębiorstw produkcyjnych - system SCADA-MES

2017-02-08 11:45:47

Opiniodawcy Katedry Automatyki AGH jako główną cechę, świadczącą o innowacyjności produktu SCADA-MES, wskazują spójność, integralność i elastyczność systemu, który swoje zastosowanie znajduje w wielu działach przedsiębiorstwa: produkcji, kontroli jakości, utrzymania ruchu, logistyki. Jako funkcjonalności, które wyróżniają produkt firmy Aplixcom na tle konkurencji, wymienione zostały:

  • możliwość komunikacji z maszynami w czasie rzeczywistym za pomocą serwera OPC,
  • możliwość rozliczenia się z każdego cyklu wykonanego przez maszynę i monitorowanie mikro-przestojów,
  • raportowanie wyników produkcji w oparciu o dane z systemu ERP oraz dane pobierane z maszyny.

Jako dodatkowy atut systemu SCADA-MES wymieniono możliwość uruchomienia go w dowolnej przeglądarce oraz na dowolnym systemie operacyjnym. Wychodząc naprzeciw dynamicznym zmianom technologicznym w przedsiębiorstwach, system uwzględnia i dopuszcza funkcję zdalnego dostępu dla urządzeń mobilnych (iOS, Android), dzięki czemu możliwe jest kontrolowanie stanu produkcji z każdego miejsca z dostępem do Internetu.

Dzięki możliwości integracji produktu z dowolnym systemem ERP, SCADA-MES dedykowana jest dla różnych gałęzi przemysłu, m.in. Automotive, branży tworzyw sztucznych, obróbki metali, elektroniki i AGD, przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, kosmetycznego.

Produkt krakowskiej firmy został z powodzeniem zaimplementowany nie tylko przez wielkie koncerny międzynarodowe – z najnowocześniejszego rozwiązania Aplixcom korzyści czerpią również polskie przedsiębiorstwa produkcyjne na terenie całego kraju.

Więcej informacji o innowacyjnym produkcie: www.scada-mes.pl.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: